Chci vyzkoušet GovDaily zdarma
 
Číslo dne

78,2 miliard Kč

Saldo hospodaření sektoru vládních institucí skončilo v roce 2017 přebytkem ve výši 78,2 miliard Kč, jenž v relativním vyjádření odpovídá 1,55 % HDP.

Aktuality

Personální mapa ministerstev - leden 2015

12. 1. 2015

Mnozí ministři provedli ve svém nejbližším okolí personální změny. Aktualizovaný přehled o vedení českých ministerstev si můžete prohlédnout po kliknutí na obrázek.

více

Poslední letošní GD vyjde v pondělí 22. prosince

4. 12. 2014

Letošní poslední vydání deníku vám bude doručeno v pondělí 22. prosince. Následovat bude až pondělní vydání 5. ledna 2015.

více

Inteligentní doprava

29. 10. 2014

Odborná konference Inteligentní doprava pořádaná nakladatelstvím Sdělovací technika se zaměří především na kooperaci telematických a asistenčních systémů, racionalizaci jízdy, využití dat o provozu pro řízení dopravy, optimalizaci dopravy a parkovací systémy, elektronický výběr mýta či elektromobilitu. Konference se koná 19.listopadu 2014 od 10:00 hodin na Výstavišti PVA EXPO Praha Letňany jako součást doprovodného programu veletrhu FOR ENERGO.

více

Cloud Computing Conference

22. 10. 2014

6. ročník Cloud Computing Conference se uskuteční 11. listopadu 2014 v Konferenčním centru City v Praze 4. Tématy letošního ročníku jsou: cloudové služby dle nového občanského zákoníku, správa e-dokumentů v cloudu, unified communication as a service, amazon web services, konvergovaná infrastruktura datových center a příklady zákaznických implementací.

více

Připravovaná opatření v oblasti veřejných zakázek poutají pozornost

17. 10. 2014

Asociace pro veřejné zakázky (AVZ) ve dnech 9. a 10. října 2014 uspořádala v Hradci Králové již 7. ročník odborné konference. V průběhu dvoudenní konference se přednášející společně s účastníky věnovali aktuálním tématům v oblasti veřejných zakázek, zejména pak připravovaným legislativním a institucionálním změnám s cílem nastínit kontury českého zadávání v nadcházejících letech. Konference se zúčastnilo bezmála 140 zástupců odborné veřejnosti. Konference se konala pod záštitou Mgr. et Mgr. Věry Jourové, bývalé ministryně pro místní rozvoj a současné eurokomisařky, a Ing. Petra Rafaje, předsedy ÚOHS.

více

Zveme vás na konferenci E-dokument v praxi

7. 10. 2014

Konference E-dokument v praxi, která se koná 4.11.2014 v Konferenčním centru City v Praze 4 za účasti spoluautora novely zákona o účetnictví a zástupců Ministerstva financí, si klade za cíl seznámit zejména finanční ředitele, hlavní účetní a vedoucí IT pracovníky s rozsáhlou problematikou legislativního rámce pro elektronické dokumenty. Elektronická fakturace je již rozšířena mezi soukromými společnostmi, ale s nástupem e-fakturace v rámci B2G nastane její velký rozmach. Při dodávkách do státní správy bude tato forma povinná a přinese všem dotčeným subjektům řadu nových povinností a organizačních změn.

více

Svět informatiky ve finančnictví

29. 9. 2014

Jako mediální partner Vás zveme na odbornou konferenci Svět informatiky ve finančnictví 2014. Již 4. ročník konference se uskuteční 7. 10. 2014 v Konferenčním centru City v Praze 4 a středem zájmu letošního ročníku budou nejnovější trendy v práci s daty a informacemi a bezpečnost datového provozu. Konference se bude též věnovat infrastruktuře datových center a zvyšování kvality péče služeb a péče o zákazníky.

více

Infografika: podání nabídky do výběrového řízení

22. 9. 2014

Podání nabídky do výběrového řízení se může zdát jako složitý proces. Máte-li však po ruce odborníky, není se čeho bát. Naši experti pro Vás připravili následující infografiku, díky níž celé…

více

Ukládání elektronických dokumentů – praxe vs. teorie

15. 9. 2014

V úterý 7. října 2014 se Národní archiv v Praze – Chodovci stane dějištěm 9. ročníku odborné konference CNZ („Co po nás zbude“), tradičně věnované otázkám dlouhodobého ukládání elektronických dokumentů. Cílem konference CNZ 2014, s podtitulem „Ukládání elektronických dokumentů - praxe vs. teorie“, je porovnání problémů reálně provozovaných či nabízených systémů na střednědobé a dlouhodobé důvěryhodné ukládání elektronických dokumentů s nově publikovanými záměry a metodami v oblasti řešení Digitální kontinuity.

více

Poodhalte budoucnost českého zadávání

3. 9. 2014

Asociace pro veřejné zakázky Vás zve na svou tradiční „velkou říjnovou“ konferenci nazvanou „Poodhalte budoucnost českého zadávání, aneb co nás čeká a nemine“.

více

< 1 2 3 4 5 6 8 >>

Mezi naše odběratele patří

© 2014 GovDaily.cz enovation s.r.o. ISSN 1805-8167
Akceptujeme Maestro Mastercard Visa Visa-electron