Číslo dne

18

Největší počet nabídek na jednu zadanou zakázku v měsíci září na stavební práce. Tento zájem vyvolala zakázka vyhlášená Státním pozemkovým úřadem - Krajský pozemkový úřad pro Olomoucký kraj.

Aktuality

Chcete expandovat na nové trhy?

4. 2. 2019

Společnost enovation vám představí Srbsko, to pravé místo pro vaší podnikatelskou expanzi

Chcete investovat do rozšíření výroby, vybudování nové pobočky nebo koupě podniku, třeba i v jiné zemi? Trápí i vaši firmu nedostatek zaměstnanců nebo jen chcete otevírat další trhy?

Zaměřte svou pozornost na Balkánský poloostrov, konkrétně do Srbska. Srbsko má pro české firmy velký potenciál. Země posledních několik let ukazuje, že je zahraničním investorům nakloněna a dokázala si získat jejich důvěru. Nenechte si ujít jedinečný seminář na téma Srbsko - to pravé místo pro vaše investice. Seminář se pyšní záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu, Velvyslanectví Srbské republiky, Svazu průmyslu a dopravy ČR a Asociace malých a středních podniků a živnostníků České republiky.

A co se na semináři dozvíte? Společnost enovation vám představí Srbsko hned z několika pohledů. Úvodem vás provede Martin Pospíšil, ředitel odboru zahraničně ekonomických politik I z Ministerstva průmyslu a obchodu a Lukáš Martin, ředitel sekce mezinárodních vztahů ze Svazu průmyslu a dopravy ČR. Úvodního slova semináře se mimo jiné ujme i její excelence velvyslankyně Srbska v České republice Vera Mavrić. Konzultant společnosti enovation Milan Struna vám prozradí, jak si vede Srbsko na cestě do Evropské unie a jaké skýtá možnosti pro české firmy. Jaké to je, vést úspěšný život a business v Srbsku vám řekne náš partner David Schoch, americký podnikatel, který v Srbsku dlouhodobě působí. Neméně zajímavá bude přednáška zástupce Razvojna Agencija Srbije na téma, jak srbská vláda podporuje zahraniční investory. Igor Vijatov vám představí komparativní výhody srbské ekonomiky. Na závěr se dozvíte, jak jednoduché je založit firmu v Srbsku od zástupce renomované srbské právní kanceláře Stanivuk & Manasijevski. Během celého semináře bude vyhrazen čas i pro vaše dotazy a diskusi.

Akce se koná 21. března v prostorech Ministerstva průmyslu a obchodu na adrese Politických vězňů 931/20, 110 00 Nové Město. Počet míst je omezen, proto neváhejte a přihlaste se ještě dnes.Mezi naše odběratele patří

© 2014 GovDaily.cz enovation s.r.o. ISSN 1805-8167
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.