Chci vyzkoušet GovDaily zdarma
 
Číslo dne

78,2 miliard Kč

Saldo hospodaření sektoru vládních institucí skončilo v roce 2017 přebytkem ve výši 78,2 miliard Kč, jenž v relativním vyjádření odpovídá 1,55 % HDP.

Aktuality

Cloud Computing Conference se blíží

23. 10. 2015

S atraktivním tématem - kancelář v cloudu - hned z pohledu 2 společností z nejpovolanějších (Microsoft a Google) se seznámí účastníci letošní Cloud Computing Conference. Alexandra Gjurič (Netmail) se podělí o praktické přínosy implementace Google Apps for Work do firmy na základě případové studie bankovního klienta a vysvětlí, jak efektivněji spolupracovat s kolegy z jiných částí firmy, z jiných měst, zemí, jak vylepšit vnitrofiremní komunikaci či multiprofesní týmy.

René Keyzlar a Matin Panák pak zvou účastníky na interaktivní workshop společnosti Microsoft, při kterém předvedou výhody práce odkudkoliv bez ohledu na zařízení, které pracovník právě používá. Část workshopu bude věnována praktické ukázce typických scénářů pro flexibilitu v práci, kterou lze v organizaci zavést ihned.

Pozornosti neujdou ani nejprogresivnější současné technologie, jejichž síla rychle akceleruje a které mají schopnost opět výrazně změnit celé pojetí IT. Ladislav Prskavec (startup Apiary) popíše aktuální stav platformy Docker i její podporu u nejznámějších poskytovatelů (Amazon Web Service, Google Cloud a Microsoft Azure). Michal Švec (SUSE) ukáže návštěvníkům, jak pomůže OpenStack Cloud uživatelům lépe využívat vlastní zdroje a rychle reagovat na změny na trhu.

Významný poskytovatel cloudových a hostingových služeb FORPSI představí na základě reálného projektu možný scénář využití FORPSI Cloud v hybridním prostředí. Návštěvníci budou mít též možnost shlédnout ukázku vytvoření cloudového datacentra určeného pro poskytování IaaS, PaaS a SaaS prostřednictvím řešení Erigones SDDC.

Bohatý program doplní rozsáhlý výstavní prostor, kde se návštěvníci budou moci setkat se zástupci firem a diskutovat o konkrétních potřebách či problémech.

 

Registrace a více informací

Již 7. ročník Cloud Computing Conference se koná 10.11. 2015 v Konferenčním centru City v Praze 4.
Aktuální podrobný program, představení přednášejících a profily všech partnerů a registrační formulář naleznete na http://www.cloudconference.czMezi naše odběratele patří

© 2014 GovDaily.cz enovation s.r.o. ISSN 1805-8167
Akceptujeme Maestro Mastercard Visa Visa-electron