Číslo dne

18

Největší počet nabídek na jednu zadanou zakázku v měsíci září na stavební práce. Tento zájem vyvolala zakázka vyhlášená Státním pozemkovým úřadem - Krajský pozemkový úřad pro Olomoucký kraj.

Aktuality

Konference Asociace pro veřejné zakázky

29. 4. 2014

Bezpečná plavba v nestabilních vodách, aneb pojďte s námi na palubu českého zadávání

Asociace pro veřejné zakázky Vás srdečně zve na již čtvrtý ročník konference, pořádané pod záštitou ministryně pro místní rozvoj ČR, tentokráte v netradičním prostředí na palubě lodi GolfYacht Prague (U Libeňského mostu 1, Praha 8). Dopolední část programu konference je vyhrazena evropským zadávacím směrnicím a připravovanému novému zákonu o veřejných zakázkách. Své příspěvky na dané téma přednesou zástupci MMR ČR. V rámci dopoledního bloku proběhne rovněž plánovaná panelová diskuse na téma „Příprava nového zákona o veřejných zakázkách“, které se zúčastní vedle zástupců MMR a ÚOHS též zástupci subjektů účastnících se zadávacích procesů na straně zadavatelů, uchazečů, ale též administrátorů veřejných zakázek. V odpolední části budou předneseny příspěvky shrnující dopady NOZ na zakázkové vztahy, rozebírající problematiku zadávání víceprací, aktuální rozhodovací praxi ÚOHS a další.

Konference se uskuteční 19. června 2014 od 9.00 do 17.30 hodin. Podrobný program a registraci naleznete zde.Mezi naše odběratele patří

© 2014 GovDaily.cz enovation s.r.o. ISSN 1805-8167
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.