Chci vyzkoušet GovDaily zdarma
 
Číslo dne

78,2 miliard Kč

Saldo hospodaření sektoru vládních institucí skončilo v roce 2017 přebytkem ve výši 78,2 miliard Kč, jenž v relativním vyjádření odpovídá 1,55 % HDP.

Aktuality

Konference AVZ „Dekáda za námi a nový zákon před námi" 13. a 14. října 2016

20. 9. 2016

Asociace pro veřejné zakázky Vás srdečně zve na 9. ročník své tradiční konference „Dekáda za námi a nový zákon před námi – První postřehy a dopady nového zákona o zadávání veřejných zakázek do praxe, aneb oslavte s AVZ již 10 let její existence“, která se uskuteční ve dnech 13. a 14. října 2016 v Hradci Králové, v hotelu Tereziánský dvůr. (Jana Koziny 336, Hradec Králové)

Program a další podrobnosti ZDE.

Můžete se těšit na první postřehy a dopady nového zákona o zadávání veřejných zakázek do praxe, metodiky a prováděcí předpisy k novému zákonu. Probrány budou zásadní změny v přezkumném řízení, ale též první zkušenosti s aplikací nových zadávacích pravidel na Slovensku. Poodhalíme otázky, jež řeší ohledně aplikace nového zákona MMR s Evropskou komisí a pohled Evropské komise na efektivní zadávání veřejných zakázek. Seznámíme Vás s dosavadními zkušenostmi se zákonem o registru smluv. Nahlédneme na posun v elektronizaci zadávání veřejných zakázek a na skutečnost, zda konečně dojde ke sjednocení kontrol u kofinancovaných veřejných zakázek. Nebude ani chybět přehled o aktuální rozhodovací praxi.

Těšíme se na Vás!Mezi naše odběratele patří

© 2014 GovDaily.cz enovation s.r.o. ISSN 1805-8167
Akceptujeme Maestro Mastercard Visa Visa-electron