Číslo dne

18

Největší počet nabídek na jednu zadanou zakázku v měsíci září na stavební práce. Tento zájem vyvolala zakázka vyhlášená Státním pozemkovým úřadem - Krajský pozemkový úřad pro Olomoucký kraj.

Aktuality

Konference Eurofondy pro podniky 2014+

9. 4. 2014

Přihlaste se na konferenci Eurofondy pro podniky 2014+, kde se dozvíte, jaké dotační příležitosti přinese nové období, kdy budou vyhlášeny první výzvy k podávání žádostí o dotace a které oblasti budou podporovány.

Konference se bude zabývat rovněž změnami v administraci již schválených dotačních projektů, které podnikatele čekají a nebude chybět ani pohled z praxe, tedy pohled příjemce dotací. Svůj názor na problematiku strukturálních fondů přednesou zástupci jednotlivých státních a evropských orgánů, zástupci podnikatelských svazů, firem, či nezávislí experti.

Konference se koná 23. dubna v Praze. Podrobný program a registraci naleznete zde. Je nutné se registrovat včas, volných míst je již velmi málo a kapacita je omezena.Mezi naše odběratele patří

© 2014 GovDaily.cz enovation s.r.o. ISSN 1805-8167
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.