Číslo dne

18

Největší počet nabídek na jednu zadanou zakázku v měsíci září na stavební práce. Tento zájem vyvolala zakázka vyhlášená Státním pozemkovým úřadem - Krajský pozemkový úřad pro Olomoucký kraj.

Aktuality

Nová série webinářů startuje - vše o veřejných zakázkách pro uchazeče

4. 2. 2014


Připravili jsme pro vás další sérii bezplatných webinářů, která cílí na uchazeče o veřejné zakázky a to, jak splnit všechna kritéria a jak se stát úspěšným uchazečem. Na webinářích se budeme zabývat jak získat veřejnou zakázku, jak lze využít subdododavatele, ale také jak se bránit proti nesprávnému postupu zadavatele veřejné zakázky.

Přehled webinářů

  • Jak na veřejné zakázky (12.2.2014, 9:30 - 10:30)
    Chcete udělat ze státu svého zákazníka, ale neorientujete se v oblasti veřejných zakázek?

  • Subdodávky ve veřejných zakázkách (20.2.2014, 9:30 - 10:30)
    Chcete podat nabídku do veřejné zakázky, ale nesplňujete všechny kvalifikační předpoklady nebo nemůžete sami zajistit kompletní realizaci? Můžete využít subdodavatele. Jak na to, co všechno musíte dodržet a na co si dát pozor, se dozvíte na webináři.

  • Jak se bránit při nesprávném postupu zadavatele (25.2.2014, 9:30 - 10:30)
    Máte-li jako uchazeč o veřejnou zakázku podezření, že podmínky nejsou nastaveny férově nebo že zadavatel postupoval nestandardním způsobem, braňte se. Ukážeme vám, jaké máte možnosti a jak jich naplno využít.


Zaregistrujte se včas, počet míst je omezen!


Webinář je online školení, které se koná s lektorem v daný čas prostřednictvím online přenosu. Školení probíhá v přímém přenosu prostřednictvím Google Hangout a je pro všechny přihlášené zdarma.Mezi naše odběratele patří

© 2014 GovDaily.cz enovation s.r.o. ISSN 1805-8167
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.