Číslo dne

18

Největší počet nabídek na jednu zadanou zakázku v měsíci září na stavební práce. Tento zájem vyvolala zakázka vyhlášená Státním pozemkovým úřadem - Krajský pozemkový úřad pro Olomoucký kraj.

Aktuality

Odpovědné zadávání – cesta k vyšší efektivitě veřejných zakázek

27. 3. 2014

GovDaily je mediálním partnerem konference Odpovědné zadávání - cesta k vyšší efektivitě veřejných zakázek, jež se koná 10. dubna v HUB Praha.

Odpovědné zadávání je jednou z cest jak zvýšit efektivitu veřejných zakázek. Koncept odpovědného veřejného zadávání totiž umožňuje institucím veřejné správy a místní samosprávy zohledňovat v rámci veřejných zakázek i běžných nákupů zboží a služeb vybraná společenská témata, která chce daná instituce řešit (např. zaměstnání znevýhodněných osob, podpora vzdělávání, důraz na snížení zátěže na životní prostředí apod.). Závěrečná konference projektu Sociálně odpovědné veřejné zadávání vám nabízí příležitost seznámit se s tímto koceptem zblízka a porozumět jeho klíčovým přínosům. Program zahrnuje příspěvky zahraničních i domácích expertů a zástupců zadavatelů, kteří možnost zadávat odpovědně již využívají. V jednotlivých vystoupeních a panelových diskusích budeme hledat odpovědi (nejen) na následující otázky: Jak odpovědné zadávání funguje v zahraničí? Jaké příležitosti nabízí České republice? Co umožňuje evropská a česká legislativa? Jaké postupy se ukázaly jako nejvhodnější? Co konkrétně využívají čeští zadavatelé?

Více informací o konferenci se dozvíte zde.Mezi naše odběratele patří

© 2014 GovDaily.cz enovation s.r.o. ISSN 1805-8167
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.