Číslo dne

18

Největší počet nabídek na jednu zadanou zakázku v měsíci září na stavební práce. Tento zájem vyvolala zakázka vyhlášená Státním pozemkovým úřadem - Krajský pozemkový úřad pro Olomoucký kraj.

Aktuality

Spuštění anglické verze GovDaily

16. 9. 2013

Na základě vysoké poptávky jsme pro vás dnešním dnem spustili vydávání anglické verze deníku GovDaily, zaměřené na zahraniční management firem působících v ČR. GovDaily je tak jediné médium v anglickém jazyce s výhradním zaměřením na informace z veřejné správy – personální změny, nová legislativa, veřejné zakázky a další.

Vyzkoušejte si anglickou verzi GovDaily na dva týdny zdarma. K odběru se lze přihlásit na www.govdaily.cz/en. V případě jakýchkoliv dotazů k anglické verzi se prosím obracejte na Ondřeje Pokorného (ondrej.pokorny@govdaily.cz, 608 002 744], s dotazy k české verzi na Nelly Práškovou (nelly.praskova@govdaily.cz, 774 897 340).Mezi naše odběratele patří

© 2014 GovDaily.cz enovation s.r.o. ISSN 1805-8167
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.