Chci vyzkoušet GovDaily zdarma
 
Číslo dne

8,6 %

Trh práce překonává jeden rekord za druhým. Růst průměrné mzdy v 1. čtvrtletí o 8,6 % byl nejvyšší za posledních deset let.

Aktuality

Zveme vás na Říjnovou konferenci AVZ

7. 9. 2015

Asociace pro veřejné zakázky Vás srdečně zve na 8. ročník své tradiční konference, která se uskuteční 8. – 9. října 2015 v hotelu Tereziánský dvůr (Jana Koziny 336, Hradec Králové).

Říjnová konference AVZ „Nová etapa v zadávání veřejných zakázek – revoluce v roce 2016, aneb taky co nového v elektronizaci, přezkumu a auditu"

8. ročník tradiční konference, 8. – 9. října 2015, hotel Tereziánský dvůr (Jana Koziny 336, Hradec Králové)

Jak vypadá projednávání návrhu zákona o zadávání veřejných zakázek a jaký je věcný posun v jeho podobě v důsledku meziresortního připomínkového řízení a následujícího legislativního procesu? Jak budou vypadat prostředky obrany dodavatelů proti případnému nezákonnému postupu zadavatele a budou nová rozhodnutí ÚOHS opravdu meritorní? Přistoupíme v ČR konečně k plné elektronizaci zadávacích řízení a jakou úlohu v tom sehraje Národní elektronický nástroj NEN? Co lze očekávat od zákona o vnitřním řízení a kontrole ve veřejné správě? Dočkáme se koordinace rozhodnutí auditních orgánů? Jsou, anebo budou brzy v ČR vytvořeny podmínky pro naplňování principů 3E při přípravě a zadávání veřejných zakázek? Jak vypadá aktuální rozhodovací praxe ÚOHS?

Pojďte s námi hledat odpovědi na tyto a další vysoce aktuální otázky. Své příspěvky na konferenci přednesou zástupci Ministerstva pro místní rozvoj ČR, Ministerstva financí ČR, Nejvyššího správního soudu ČR a další přední odborníci v dané problematice.

Podrobné informace na www.asociacevz.cz.Mezi naše odběratele patří

© 2014 GovDaily.cz enovation s.r.o. ISSN 1805-8167
Akceptujeme Maestro Mastercard Visa Visa-electron