Chci vyzkoušet GovDaily zdarma
 
Číslo dne

78,2 miliard Kč

Saldo hospodaření sektoru vládních institucí skončilo v roce 2017 přebytkem ve výši 78,2 miliard Kč, jenž v relativním vyjádření odpovídá 1,55 % HDP.

Aktuality

Zveme vás na Říjnovou konferenci AVZ

7. 9. 2015

Asociace pro veřejné zakázky Vás srdečně zve na 8. ročník své tradiční konference, která se uskuteční 8. – 9. října 2015 v hotelu Tereziánský dvůr (Jana Koziny 336, Hradec Králové).

Říjnová konference AVZ „Nová etapa v zadávání veřejných zakázek – revoluce v roce 2016, aneb taky co nového v elektronizaci, přezkumu a auditu"

8. ročník tradiční konference, 8. – 9. října 2015, hotel Tereziánský dvůr (Jana Koziny 336, Hradec Králové)

Jak vypadá projednávání návrhu zákona o zadávání veřejných zakázek a jaký je věcný posun v jeho podobě v důsledku meziresortního připomínkového řízení a následujícího legislativního procesu? Jak budou vypadat prostředky obrany dodavatelů proti případnému nezákonnému postupu zadavatele a budou nová rozhodnutí ÚOHS opravdu meritorní? Přistoupíme v ČR konečně k plné elektronizaci zadávacích řízení a jakou úlohu v tom sehraje Národní elektronický nástroj NEN? Co lze očekávat od zákona o vnitřním řízení a kontrole ve veřejné správě? Dočkáme se koordinace rozhodnutí auditních orgánů? Jsou, anebo budou brzy v ČR vytvořeny podmínky pro naplňování principů 3E při přípravě a zadávání veřejných zakázek? Jak vypadá aktuální rozhodovací praxe ÚOHS?

Pojďte s námi hledat odpovědi na tyto a další vysoce aktuální otázky. Své příspěvky na konferenci přednesou zástupci Ministerstva pro místní rozvoj ČR, Ministerstva financí ČR, Nejvyššího správního soudu ČR a další přední odborníci v dané problematice.

Podrobné informace na www.asociacevz.cz.Mezi naše odběratele patří

© 2014 GovDaily.cz enovation s.r.o. ISSN 1805-8167
Akceptujeme Maestro Mastercard Visa Visa-electron