Číslo dne

18

Největší počet nabídek na jednu zadanou zakázku v měsíci září na stavební práce. Tento zájem vyvolala zakázka vyhlášená Státním pozemkovým úřadem - Krajský pozemkový úřad pro Olomoucký kraj.

Časté dotazy

Objednal/a jsem si GovDaily, kdy mi přijde první vydání?

Denní přehled veřejných zakázek vám přijde nejpozději první pracovní den po vaší registraci.

Je služba opravdu zdarma?

Ano, za naší službu GovDaily – Denní přehled veřejných zakázek, nic neplatíte. Cílem služby je zpřístupnit veřejné zakázky všem českým firmám.

Jak často Denní přehled veřejných zakázek chodí?

Přehled zasíláme každý pracovní den a obsahuje informace o veřejných zakázkách z minulého pracovního dne. Pokud zrovna, a to se stát může, nedojde ke zveřejnění žádné nové informace, dozvíte se to od nás...takže vám nic neuteče.

Obsahuje služba i jiné informace než o vyhlášení veřejných zakázek?

V Denním přehledu veřejných zakázek získáte informace nejen o vyhlášení veřejných zakázek, ale i o jejich zadání. Získáte tak povědomí o tom, kdo a za kolik veřejnou zakázku vyhrál.

Jaké typy veřejných zakázek jsou obsaženy v zasílaném přehledu??

Denní přehled veřejných zakázek obsahuje informace o zakázkách tzv. nadlimitních a podlimitních (v podlimitním zjednodušeném řízení), které byly oznámeny ve Věstníku veřejných zakázek a na hlavních profilech zadavatelů jako je Národní elektronický nástroj (NEN), aj.

Odkud jsou čerpány informace z Denního přehledu veřejných zakázek?

Denní přehled veřejných zakázek čerpá data z řady veřejně dostupných informačních zdrojů, především z Věstníku veřejných zakázek, Národního elektronického nástroje (NEN), apod.

Jaké další služby je od vás možné získat?

Poskytujeme komplexní služby v oblasti veřejných zakázek. Umíme realizovat proces výběru dodavatele na straně zadavatele zakázky, současně jsme schopni uchazeči o zakázku připravit nabídku tak, že neporuší žádné formální požadavky. Rádi vám poskytneme bezplatnou konzultaci, kde bychom zhodnotili pro vás ideální kombinaci našich služeb.

Co mám dělat v případě, kdy neobdržím vydání?

Technickou chybu bohužel nemůžeme nikdy vyloučit. V případě jakéhokoliv výpadku či nejasností nás prosím kontaktujte na e-mailu govdaily@govdaily.cz Obratem se vám ozveme.

Jak dlouho je registrace k odběru GovDaily - Denního přehledu veřejných zakázek platná?

Vaše přihlášení k odběru nemá časové omezení.

Jak zruším registraci k odběru GovDaily - Denního přehledu veřejných zakázek?

Požadavek na zrušení registrace prosím zašlete e-mailem na govdaily@govdaily.cz, ve kterém bude uvedeno jméno, příjmení, název společnosti a e-mail, kterého se odhlášení týká.

Mohu k zasílání Denního přehledu veřejných zakázek přihlásit i své kolegy?

V případě že chcete k odebírání GovDaily - Denního přehledu veřejných zakázek zaregistrovat více emailových adres, kontaktujte nás prosím na govdaily@govdaily.cz.

Mezi naše odběratele patří

© 2014 GovDaily.cz enovation s.r.o. ISSN 1805-8167
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.