Chci vyzkoušet GovDaily zdarma
 
Číslo dne

78,2 miliard Kč

Saldo hospodaření sektoru vládních institucí skončilo v roce 2017 přebytkem ve výši 78,2 miliard Kč, jenž v relativním vyjádření odpovídá 1,55 % HDP.

Události Aktuální akce | Proběhlé akce

Cloud Computing Conference

10. 11. 2015

S atraktivním tématem - kancelář v cloudu - hned z pohledu 2 společností z nejpovolanějších (Microsoft a Google) se seznámí účastníci letošní Cloud Computing Conference. Alexandra Gjurič (Netmail) se podělí o praktické přínosy implementace Google Apps for Work do firmy na základě případové studie bankovního klienta a vysvětlí, jak efektivněji spolupracovat s kolegy z jiných částí firmy, z jiných měst, zemí, jak vylepšit vnitrofiremní komunikaci či multiprofesní týmy.

více

Sankce u dotačních projektů: načte se nebát

15. 10. 2015

Rozhodnutím o přidělení evropské dotace nejistota podnikatele nekončí. Bohužel. Spory s kontrolorem či poskytovatelem dotace jsou poměrně časté a nikdy není na škodu vědět, jak v rizikových situacích postupovat.

více

Říjnová konference AVZ

8. 10. 2015

Asociace pro veřejné zakázky Vás srdečně zve na 8. ročník své tradiční konference, která se uskuteční 8. – 9. října 2015 v hotelu Tereziánský dvůr (Jana Koziny 336, Hradec Králové).

více

Konference Co po nás zbude 2015

6. 10. 2015

Problematice digitální kontinuity a jejímu zakotvení v české legislativě se prostřednictvím svých konferencí věnuje sdružení CNZ více jak deset let. Každodenní zkušenosti práce s elektronickými dokumenty nám dokazují, že digitální kontinuita je jedním ze základních kamenů rozvoje eGovernmentu, avšak jejich používání a uchovávání generuje stále nové problémy...

více

Svět informatiky ve finančnictví

6. 10. 2015

Využití biometrie jako metody rozpoznání osob podle jejich specifických biologických charakteristik celosvětově strmě roste a zasahuje do mnoha oblastí včetně finančnictví. Oproti tradičním způsobům autentizace (magnetické a čipové karty, PIN) jsou biometrické prvky jedinečné, obtížně duplikovatelné a především ve většině případů člověka během život neopouštějí. Jestli mají i nějaká úskalí, objasní na konferenci Svět informatiky ve finančnictví doc. Martin Drahanský, odborník na biometrii na FIT VUT v Brně.

více

Vybíráme dodavatele v OPPIK

24. 9. 2015

Získali jste dotaci na nákup nového stroje? Budete s pomocí evropských peněz rekonstruovat brownfield? Přispěje vám EU na výzkum či vývoj? Téměř všechny dotační projekty obnáší spolupráci s dodavatelem. Pro jejich výběr je nutné respektovat příslušná pravidla, každé pochybení totiž vyjde velmi draho.

více

Konference České právo a informační technologie

24. 9. 2015

Ústav práva a technologií Právnické fakulty Masarykovy univerzity pořádá VII. národní konferenci České právo a informační technologie 2015.

více

Data Storage Workshop

22. 9. 2015

Neutuchající exploze dat je nepochybně průvodním jevem současnosti. Oproti tomu datová prostředí musejí stále fungovat pružně, bezchybně a v neposlední řadě ekonomicky. Nástrojem, který si s tímto rozporem umí poradit, je právě Software Defined Storage – virtualizace v oblasti ukládání dat.

více

Webinář: plná žádost o dotaci z OPPIK: Nemovitosti

27. 8. 2015

Jaký je správný postup při podání plné žádosti v programu Nemovitosti? Přihlaste se na náš webinář a dozvíte se vše podstatné z pohodlí vaší kanceláře.

více

Webinář: plná žádost o dotaci z OPPIK: Inovace

18. 8. 2015

Jaký je správný postup při podání plné žádosti v programu Inovace? Přihlaste se na náš webinář a dozvíte se vše podstatné z pohodlí vaší kanceláře.

více

1 2 3 4 5 6 >>

Mezi naše odběratele patří

© 2014 GovDaily.cz enovation s.r.o. ISSN 1805-8167
Akceptujeme Maestro Mastercard Visa Visa-electron