Číslo dne

18

Největší počet nabídek na jednu zadanou zakázku v měsíci září na stavební práce. Tento zájem vyvolala zakázka vyhlášená Státním pozemkovým úřadem - Krajský pozemkový úřad pro Olomoucký kraj.

Události Aktuální akce | Proběhlé akce

Seminář: Expandujte do Srbska

21. 3. 2019

Řešíte ve firmě otázku nedostatku zaměstnanců? Chcete uspokojit všechny vaše zákazníky, ale chybí vám výrobní kapacita? Hledáte tipy, kam expandovat?

více

Podpořte vaše podnikání od A do Z

21. 2. 2019

Rádi byste rekonstruovali vaše firemní prostory, rozšířili znalosti vašich zaměstnanců a byli vidět? Dáme vám návod, jak na to!

více

Jak na daňové odpočty na výzkum a vývoj v roce 2019

4. 12. 2018

Společnost enovation pořádá v úterý 4. prosince 2018 v Praze bezplatný seminář o daňových odpočtech na výzkum a vývoj v roce 2019. Akce se koná záštitou Svazu průmyslu a dopravy ČR.

více

Novinky v daňových odpočtech na výzkum a vývoj v roce 2019

6. 11. 2018

Pro rok 2019 se plánují novinky v uplatňování daňových odpočtů, které slibují výrazné zjednodušení. Přihlaste se na bezplatný webinář, který se koná 6. listopadu 2018. Dozvíte se, jaké změny vás čekají, jak se promítnou do praxe a co vše a do jaké výše si můžete odečíst od základu daně.

více

Jak drahá je služba

18. 9. 2014

Známá kniha Dana Arielyho se ptá, jak je drahé zdarma či jak je drahá intuice. Ale jak je drahá služba? Jakou cenu vaší službě stanovit tak, aby byla přijatelná pro zákazníka a dostatečně profitabilní pro vás? Jak může cena změnit vnímání vašich služeb zákazníkem a jak si ji před ním ve výsledku obhájit? Na našem semináři se podíváme na zoubek jednotlivým strategiím určení výsledné ceny a zodpovíme také výše jmenované otázky.

více

Desatero úspěšného manažera

13. 8. 2014

Požadavky kladené na manažery v dnešním nejistém a náročném světě bez ustání roste. Jaké jsou hlavní dovednosti úspěšného manažera? Jak má správně fungovat tým? A jak efektivně komunikovat či zadávat úkoly? Na našem školení vám poradíme, jak zvládnou manažerskou funkci a odpovíme na vaše dotazy.

více

Mezi naše odběratele patří

© 2014 GovDaily.cz enovation s.r.o. ISSN 1805-8167
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.