Číslo dne

18

Největší počet nabídek na jednu zadanou zakázku v měsíci září na stavební práce. Tento zájem vyvolala zakázka vyhlášená Státním pozemkovým úřadem - Krajský pozemkový úřad pro Olomoucký kraj.

Události

Jak na daňové odpočty na výzkum a vývoj v roce 2019

4. 12. 2018

Společnost enovation pořádá v úterý 4. prosince 2018 v Praze bezplatný seminář o daňových odpočtech na výzkum a vývoj v roce 2019. Akce se koná záštitou Svazu průmyslu a dopravy ČR.

Možnosti snížit si daň z příjmů o náklady na výzkum a vývoj nevyužívají zdaleka všechny podniky, které by mohly. Proč? Často se zaleknou právě termínu „výzkum a vývoj“ v domnění, že nic takového u nich ve firmě neprobíhá, nebo se bojí kontrol Finančního úřadu.

Přihlaste se na bezplatný seminář, který proběhne 4. 12. 2018 od 9 hodin v Hub Hub Praha. Pět zkušených odborníků na téma daňových odpočtů na výzkum a vývoj Vám poskytne komplexní informace a tipy z praxe o blížících se změnách pro rok 2019.

Václav Neumajer, spolutvůrce metodiky Technologické agentury ČR pro daňové odpočty na výzkum a vývoj, vysvětlí základní pravidla a principy daňových odpočtů na výzkum a vývoj. Pohled Svazu průmyslu a dopravy ČR přednese Bohuslav Čížek. Ten také představí připravované opatření do budoucna. Na příkladu Michala Pácala ze společnosti enovation uvidíte daňové odpočty na výzkum a vývoj v praxi. Po přestávce vám Michal Trezzi vysvětlí, co je technická nejistota a ocenitelný prvek novosti prizmatem soudního znalce. A na závěr představí Marie Hronovádaňový odpočet na výzkum a vývoj pohledem zaměstnance FÚ.

Akce je bezplatnápočet míst je omezen. Registrovat se můžete prostřednictvím registračního formuláře.

Pro koho je seminář určen?

Seminář je určen pro všechny firmy realizující vlastní výzkum a vývoj z různých oborů, bez rozdílu velikosti, se sídlem v celé České republice (včetně pražských firem).
Podrobný program semináře je k dispozici zde.
Zdroj: enovation


Mezi naše odběratele patří

© 2014 GovDaily.cz enovation s.r.o. ISSN 1805-8167
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.