Číslo dne

18

Největší počet nabídek na jednu zadanou zakázku v měsíci září na stavební práce. Tento zájem vyvolala zakázka vyhlášená Státním pozemkovým úřadem - Krajský pozemkový úřad pro Olomoucký kraj.

Události

Novinky v daňových odpočtech na výzkum a vývoj v roce 2019

6. 11. 2018

Pro rok 2019 se plánují novinky v uplatňování daňových odpočtů, které slibují výrazné zjednodušení. Přihlaste se na bezplatný webinář, který se koná 6. listopadu 2018. Dozvíte se, jaké změny vás čekají, jak se promítnou do praxe a co vše a do jaké výše si můžete odečíst od základu daně.

Společnost enovation pořádá dne 6. 11. 2018 bezplatný webinář o daňových odpočtech na výzkum a vývoj.

Od roku 2005 mohou české firmy využívat k financování svých inovací daňový odpočet na výzkum a vývoj. Dnes ho využívají stovky firem po celé České republice. Jaký vliv na daňové odpočty budou mít blížící se legislativní změny? Jak konkrétně se dotknou českých podniků?

O daňových odpočtech bude mluvit Michal Pácal – Senior Project Manager společnosti enovation s.r.o., který se specializuje na přípravu projektů výzkumu a vývoje, podporovaných dotačními programy a daňovými odpočty nákladů na výzkum a vývoj. Ekonomickému poradenství se věnuje již řadu let.

Nechte si poradit, jak v rámci realizace projektů na výzkum a vývoj každoročně uplatnit slevu na dani z příjmů právnických osob ve výši 110 % vynaložených nákladů.

Zaregistrujte se včas, počet míst je omezen! Přihlásit se můžete zde.

 

Zdroj: enovationMezi naše odběratele patří

© 2014 GovDaily.cz enovation s.r.o. ISSN 1805-8167
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.