Číslo dne

18

Největší počet nabídek na jednu zadanou zakázku v měsíci září na stavební práce. Tento zájem vyvolala zakázka vyhlášená Státním pozemkovým úřadem - Krajský pozemkový úřad pro Olomoucký kraj.

Události

Podpořte vaše podnikání od A do Z

21. 2. 2019

Rádi byste rekonstruovali vaše firemní prostory, rozšířili znalosti vašich zaměstnanců a byli vidět? Dáme vám návod, jak na to!

Buďte o krok dál než konkurence. Podpořte vaše podnikání komplexně!

Zveme vás na jedinečný webinář, který se nezaměřuje na podporu pouze jedné oblasti vašeho podnikání, ale na růst celého vašeho businessu.

On-line webinářem vás provede zkušený specialista Ing. Michal Pácal. Představí vám aktuální dotační příležitosti, které spolu v rámci podnikání úzce souvisí, vysvětlí možnosti financování a jejich podmínky. To vše v 60 minutách.

Chcete vědět, kam až vás mohou dotace posunout?

Veřejné zdroje můžete využít na:

  • rekonstrukci budov,
  • vzdělávání zaměstnanců,
  • podporu výzkumu a vývoje,
  • zavedení koncepce Průmyslu 4.0 - digitalizace, robotizace, modernizace,
  • propagaci.

A to z dotačních programů NemovitostiÚspory energie, Podnikové vzdělávání zaměstnanců, AplikaceInovaceEpsilon (nyní Trend), TechnologieICT v podnicíchMarketing.

Neváhejte a přihlaste se již dnes, účast na akci je bezplatná a počet míst je omezen.

Pro koho je webinář určen?

Webinář je určen pro firmy:

  • výrobní, ale i z jiných oborů,
  • bez rozdílu velikosti,
  • se sídlem v celé České republice.

Nevyhovuje vám čas nebo máte otázky, na které potřebujete odpovědi již nyní? Kontaktujte naše odborníky na 222 523 549 nebo na enovation@enovation.cz a domluvte si individuální bezplatnou konzultaci.

Webinář je online školení, které se koná s lektorem v daný čas prostřednictvím online přenosu. Školení probíhá v přímém přenosu prostřednictvím ANYMEETING a je pro všechny přihlášené zdarma.
Mezi naše odběratele patří

© 2014 GovDaily.cz enovation s.r.o. ISSN 1805-8167
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.